Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) met signatuur Appel en Henk van der Vet - Verkocht

Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) met signatuur Appel en Henk van der Vet kopen? Bied vanaf 305!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel, Geel Hoofd
Specificaties:
  • Kunstenaar:Karel Appel
  • Afmeting:50 x 50
  • Maat lijst:52 x 52
  • Handgesigneerd:Ja, linksonder
  • Lijst:Zwarte, verdiepte lijst
  • Techniek:Zeefdruk, genummerd 296/300
  • Galerieprijs:€ 600,-
  • Geel Hoofd is een van de zeefdrukken uit de beroemde schilderskist van Karel Appel

    Bijzonder om te weten is dat deze zeefdruk afkomstig is uit de privé collectie van Henk van der Vet (Met Karel Appel maakte Henk van der Vet in 1977 onder andere het album Seven Summer Days, waarin zijn fotografieken door Appel zijn ingeschilderd).

    Zeefdruk is nooit eerder ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 350,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2020 om 07:59
Eindtijd:02-08-2020 om 22:32
olivier_louis
01 aug. / 14:52
€ 305