Zeldzaam kunstboek met werken van Appel in een oplage van slechts 250 exemplaren, gesigneerd door Karel Appel.
Een prachtige monografie, rijk geïllustreerde kunstwerken op zwart karton (tipped- in), illustraties en teksten van Hugo Claus.
Met gedichten van Appels vrienden Lucebert en Willem Dansberg en foto's door Ed van der Elsken.
In goede conditie, maat boek : 30x30 cm.
178 pp. tekst met illustraties, half-losse afbeeldingen en foto`s.
In het Engels vertaald door Cornelis de Dood, en met typografie van Wim Crouwel.
1e druk.
Gesigneerd door Karel Appel op de colofon pagina!
A. J. G. Strengholt, Amsterdam, 1962
Hugo CLAUS, Karel Appel Painter. New York, Harry N. Abrams, 1962.