Karel Appel - Karel Appel, litho 'Rustende kikker' 1978 - Verkocht

Karel Appel - Karel Appel, litho 'Rustende kikker' 1978 kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Karel Appel, litho 'Rustende kikker' 1978 kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Karel Appel, litho 'Rustende kikker' 1978 kopen? Bied vanaf 450!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944

Rustende kikker, een prachtige zeefdruk van Karel Appel uit 1978. De zeefdruk is uiteraard voorzien van een originele handtekening. Formaat van de zeefdruk is 43 x 63 cm. Beeldformaat van de litho is 37 x 57 cm. genummerd 106/250