Karel Appel - Karel Appel - Molen, zeefdruk (mooi ingelijst) - Verkocht

Karel Appel - Molen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Bijzondere Uitgaves

Karel Appel - Molen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Molen, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Mooie, ongesigneerde zeefdruk van Karel Appel uit 1986.  Deze zeefdruk is volkomen identiek aan de uiteindelijk gesigneerde en genummerde exemplaren (hele kleine oplage: 24 plus proofs).  Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet, achterop het blad zit een notarieel atelierstempel.  In mooie lijst, achter glas en met smetteloos zwart, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 65cm x 44cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.