Karel Appel - Karel Appel : Kleuren lithografie ,CATS - Verkocht

Karel Appel : Kleuren lithografie ,CATS kopen? Bied vanaf 125!
Bijzondere Uitgaves

Karel Appel : Kleuren lithografie ,CATS kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel : Kleuren lithografie ,CATS kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel : Kleuren lithografie ,CATS kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel : Kleuren lithografie ,CATS kopen? Bied vanaf 125!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Lithografie - meegedrukte handtekening

Signatuur:Niet ondertekendTechniek:LithografieStaat:NieuwPeriode:1980's

Een litho van Karel Appel genaamd Cats. De afmetingen zijn 83x65 cm.

het betreft de lithograph die als voorblad is gebruikt voor de befaamde Cats serie.

wordt verzonden in lijst met passe partout...zie afbeeldingen