| Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Proefzeefdruk van karel Appel.
Herkomst: privé collectie Henk van der Vet. Met stempel atelier Henk van der Vet rechts onder. Formaat papier: 55 x 80.5 cm (b x h).
Niet gesigneerd.
Conditie: goed, lichte vouw rechts onder.
ZZCOB
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland |
| Garantie | |