Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT - Verkocht

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenlitho van Karel Appel.

Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de steen gesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00