Karel Appel - Kleurenlitho z.g.STUDENTENLITHO uit 1968 - Verkocht

Karel Appel - Kleurenlitho z.g.STUDENTENLITHO uit 1968 kopen? Bied vanaf 199!
Prenten & Uitgaves

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1968
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige en zeldzame kleurenlitho van Karel Appel uit 1968 verkocht door Galerie Maeght. Bladformaat 80 x 60 cm in nieuwstaat. Het werk is in de druk gesigneerd. Specificaties: Techniek: Lithografie Titel: In actie onthulden ze de drijfveer van hun schoonheid Datum: 1968 Gesigneerd in de druk Bladformaat: 60 x 80 cm Conditie: New Dit werk wordt beschreven in de biografie van Appel door C. van Houts.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00