Karel Appel - Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Bijzondere Uitgaves

Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!Laatste keer: Karel Appel - Heads, zeefdruk (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Bijzondere Uitgaves
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

Schitterende, ongesigneerde zeefdruk van Karel Appel uit 1973, met atelierstempel van Henk van der Vet linksonder.  Deze zeefdruk is volkomen identiek aan de uiteindelijk gesigneerde en genummerde exemplaren.  Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet, achterop het blad zit ook nog een notarieel atelierstempel.  In mooie lijst, achter glas en met zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie, in het glas rechtsboven zit wel een beperkt scheurtje onder de lijstrand (nauwelijks zichtbaar, zie foto).

Afmetingen: 91cm x 71cm (incl. lijst), 72cm x 56cm (binnen passe-partout)

Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.