Karel Appel - Lithografische omslag Stedelijk Museum 1965

Karel Appel - Lithografische omslag Stedelijk Museum 1965 kopen? Bied vanaf 35!
Karel Appel - Lithografische omslag Stedelijk Museum 1965 kopen? Bied vanaf 35!Karel Appel - Lithografische omslag Stedelijk Museum 1965 kopen? Bied vanaf 35!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1965
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Karel Appel, Bert Schierbeek, Simon Vinkenoog & Wim Crouwel (design). Karel Appel. Stedelijk museum 1965. Met een originele litho als omslag.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,95
Naar Duitsland € 9,95
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 29,95