Karel Appel 'Musíque Barbare'
Specificaties:
Kunstenaar:Karel Appel
Afmeting:Beeldformaat litho zichtbaar 31x26
Handgesigneerd:Litho rechtsonder in de druk gesigneerd
Het komt zelden voor dat de drie 'onderdelen' (litho-boek-lp) samen worden aangeboden en dan ook nog in goede conditie.
Musique barbare - vinylplaat met fotoalbum en kleurenlitho - 1963
Experimentele muziek van Karel Appel op zijn enige lp!
Indrukwekkende, historische opname (1963) van goed 27 minuten "barbaarse muziek", waarmee Karel Appel zijn faam als rebel, of beter allicht: als Nederlandse rebel, alle eer aan doet. Want zoals Jan Vrijman het naar aanleiding van deze opname noemde: "The remarkable success of the still-young Karel Appel is not to be explained only by his paintings, but above all by his dutch character and his strong creative personality. Dutch is the hard, messaging rebelliousness with which he revolted against the hard, messaging mentality of his compatriots and their (his) culture."
LP:
1. Paysage élèctronique
2. Poème barbare
3. Le cavalier blanc
Hoes, lp en fotoboek in prima staat.
De foto's, die Ed van der Elsken maakte van Appel zijn schitterend
Absoluut collector's item!!
Een heel vroeg werk van Karel Appel uit 1963! Een ware kleurenexplosie!
Dit werk is waarschijnlijk tentoongesteld in een expositie in 1970 genaamd 'Appel's oogappels'