Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst

Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Karel Appel - Twee vogels - antiquarische druk uit de jaren 50 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1954
Techniek Offset
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 81 cm (h x b)
Incl. lijst 56 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
De fraaie druk is ergens uit de jaren 50, op papier, bevestigd op een dikke houten plaat.
Gesigneerd in de druk r.o.
In een (goed matching) houten lijst, waarvan de zijkanten zwart zijn.
Het geheel weegt een kleine 4 kg.
In goede gebruikte staat. De gangbare lichte krasjes/schaafjes voor een werk met deze leeftijd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 22,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00