Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho door Kees Andrea
Voorstelling van onmin tussen de haan en de bok
Losbladig, beeldmaat 34x30, bladmaat 63x47
Gesigneerd in potlood r.o. 'K Andrea'
Authenticiteit volledig gegarandeerd