Kees van Bohemen - litho: haan - Verkocht

Kees van Bohemen - litho: haan kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 70,00

Kees van Bohemen - litho: haan kopen? Bied vanaf 60!Kees van Bohemen - litho: haan kopen? Bied vanaf 60!Kees van Bohemen - litho: haan kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (361)
  • Kees van Bohemen (1928-1985)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen92.5 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Litho van Kees van Bohemen.  Titel: "Haan".  Litho die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijke gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afmetingen blad H92.5cm x b64.5cm.  Achterop voorzien van een notarieel atelier stempel. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. Het werk is niet gesigneerd.

Het werk moet plat verzonden worden i.v.m. de dikte van het papier. Hierdoor zijn de verzendkosten wat hoger.

Linksboven zit een kleine vouw in de hoek van het werk. Bij inlijsting valt deze onder de pass-partout.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:06-11-2018 om 11:41
Eindtijd:12-11-2018 om 19:21
Biedingen (2)
PeterWeesie
12 nov. / 19:12
€ 70
pbruins
12 nov. / 19:08
€ 60