Lucebert - C4767-12, Hoog bezoek, 1973

Lucebert - C4767-12, Hoog bezoek, 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - C4767-12, Hoog bezoek, 1973 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - C4767-12, Hoog bezoek, 1973 kopen? Bied vanaf 225!Lucebert - C4767-12, Hoog bezoek, 1973 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 44.5 cm (h x b)
Lijst49 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/50
C4767-12, Lucebert, Hoog bezoek, litho, rechtsonder handgesigneerd, gedateerd 73, oplage 19/50, beeldmaat 37 x 44.5 cm, lijstmaat 49 x 60.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

Papier licht vergeeld door de tijd, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Starttijd:31-07-2020 om 12:06
Eindtijd:07-08-2020 om 20:22
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier