Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1967 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 67.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 131/190 |
Gesigneerde ets van de kunstenaar Lucebert (1924-2015) gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd met Lucebert 67 en 131/190. Beeldmaat 39.5 x 49.5 cm Papiermaat 56 x 67.5 cm. Links in de hoek zit een grote vouw in het papier. Recht in het midden zit langs de ets rand een oneffenheid in het papier. De ets is iets golvend. Verder goed.
Conditie | |||||||
Conditie | Redelijk | ||||||
Links in de hoek zit een grote vouw in het papier. Recht in het midden zit langs de ets rand een oneffenheid in het papier. De ets is iets golvend. Verder goed. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 11-7-2021 om 18:02 |
Eindtijd | 12-12-2021 om 22:56 |