Lucebert - Handingekleurde litho - Verkocht

Lucebert - Handingekleurde litho kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  JanineFrancis52
FA. (11)

Lid sinds 2020
42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met de hand ingekleurde litho met nieuwjaarswens van Lucebert en zijn vrouw. Ik heb ze van meerdere jaren omdat mijn vader ze jaarlijks ontving.

Altijd in een doos bewaard.

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2020 om 19:53
Eindtijd:21-12-2020 om 11:31
Bombazijn
20 dec. / 16:06
€ 120