Litho van Lucebert. Titel: Poetry. Met een gedicht van Remco Campert. Titel: Lof van de schilders. Samenwerking tussen Lucebert en Remco Campert ten behoeve van het International Poetry Festival in Rotterdam van 1990. Oplage: 71/135. De litho is afkomstig uit de 'magic box' die destijds is uitgegeven en waar 20 kunstenaars, samen met 20 dichters de handen ineen hebben geslagen.
Afmetingen blad: H32 x b32cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b28cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het geheel bevindt zich in een nieuwstaat. Het werk heeft altijd dubbel gevouwen in de box gezeten. In het midden zit dan ook een vouwlijn, maar dat is de bedoeling geweest.
Lucebert (uitspraak: loetsjəbert), pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk (Amsterdam, 15 september 1924 – Alkmaar, 10 mei 1994) was een Nederlands dichter en schilder. Als dichter werd hij gezien als de voorman van de beweging van de Vijftigers, een progressieve groep dichters die na de Tweede Wereldoorlog begon te experimenteren met vorm en inhoud. Als schilder was hij nauw betrokken bij de Amsterdams poot van de experimentele Cobra-groep. In 2018 verscheen een biografie van de hand van Wim Hazeu. In zijn jonge jaren gehoorzaamde hij aan de oproep om zich verplicht te melden voor de Duitse Arbeitseinsatz. vervolgens werkte hij als dwangarbeider in de Duitse wapenindustrie.
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.