Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' - Verkocht

Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!
Kunstboeken

Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!Paul Citroen - 3 boeken waaronder het handgesigneerde monumentale boek 'Landschappen' kopen? Bied vanaf 45!
  • Paul Citroen (1896-1983)
Type kunstwerkKunstboeken
TechniekGesigneerd boek
OnderwerpLandschap
Afmetingen29 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
LANDSCHAPPEN:
  • ca 140 pag, 60 afbeeldingen
  • hardcover met omslag
  • weegt ca 1600 gram
  • Een bloemlezing van meer dan 60 landschappen in diverse tekentechnieken, gekozen uit het hele oeuvre, vanaf Citroens vroegere uitingen (1921) tot zin meest recente uit 1978. Ze getuigen stuk voor stuk van een bewogen benadering van de natuur. Hoewel er uit het prille begin opmerkelijke bladen gereproduceerd zijn, vormen enkele pastels en aquarellen uit zijn recente periode uitgesproken hoogtepunten. In de tekst geeft Citroen een boeiende beschrijving van zijn ontwikkeling als landschapstekenaar. Zijn persoonlijk betoog sluit op een verrassende manier nauw aan bij de getoonde tekeningen. Uitstekende kleurendruk; formaat en techniek zijn steeds bij de tekeningen vermeld.

SCHILDER TEKENAAR:
Hardcover met omslag, 1981 Unieboek. 110 pag. In goede gebruikte staat.

BAUHAUS:
Softcover met omslag, 1974 Bruna. 128 pag. In goede gebruikte staat.

In goede gebruikte staat. Omslag is wat sleets. Naam voorin geschreven.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd8-12-2019 om 20:04
Eindtijd22-12-2019 om 19:44
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken