Fraaie aquarel van kunstenaar Paul Citroen in originele lijst. Handgesigneerd linksonder in potlood, iets vervaagd maar nog goed leesbaar. Op achterzijde label van de kunstenaar met titel, techniek en datering.
Goed
In goede staat gezien de leeftijd van de aquarel. Enkele ouderdomssporen, zie de foto's voor een goede eigen indruk.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 20,00