Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch'

Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!
Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!Paul Citroen - Aquarel 'Kreuzech Garmisch' kopen? Bied vanaf 300!
  • Paul Citroen (1896-1983)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1960
Techniek Aquarel
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Fraaie aquarel van kunstenaar Paul Citroen in originele lijst.
Handgesigneerd  linksonder in potlood, iets vervaagd maar nog goed leesbaar. Op achterzijde label van de kunstenaar met titel, techniek en datering.
In goede staat gezien de leeftijd van de aquarel. Enkele ouderdomssporen, zie de foto's voor een goede eigen indruk.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 20,00