Paul Citroen - Ets, 3 portretten in 1 waaronder een zelfportret, Gesigneerd - Verkocht

Paul Citroen - Ets, 3 portretten in 1 waaronder een zelfportret, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Citroen - Ets, 3 portretten in 1 waaronder een zelfportret, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Paul Citroen - Ets, 3 portretten in 1 waaronder een zelfportret, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!Paul Citroen - Ets, 3 portretten in 1 waaronder een zelfportret, Gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
  • Paul Citroen (1896-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 7 x 9 cm (h x b)
Incl. lijst 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Niet genummerd

Waarschijnlijk vroege ets van Paul Citroen met een 3-tal portretten in één, waaronder een zelfportret. Werk is gesigneerd rechtsonder door de kunstenaar in dun potlood.

Administratieve code:

QQRON
Lichte foxing, maar het is buiten het beeld.
Binnen Nederland € 11,50