Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Portet van dame door Paul Citroen. De litho is met potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar en rechtsonder in de druk (2 1976). Nummer: 18/150. Afmetingen: h65,5 x b50,5 cm.
Conditie: in goede staat.