Paul Citroen - Paul Citroen - litho: Dame - 1976 - Verkocht

Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Portet van dame door Paul Citroen. De litho is met potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar en rechtsonder in de druk (2 1976). Nummer: 18/150. Afmetingen: h65,5 x b50,5 cm.

Conditie: in goede staat.

Starttijd4-4-2016 om 11:32
Eindtijd10-4-2016 om 20:32
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken