Paul Citroen - litho: Dame - 1976 - Verkocht

Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!Paul Citroen - litho: Dame - 1976 kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Paul Citroen (1896-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

Portet van dame door Paul Citroen. De litho is met potlood linksonder gesigneerd door de kunstenaar en rechtsonder in de druk (2 1976). Nummer: 18/150. Afmetingen: h65,5 x b50,5 cm.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:04-04-2016 om 11:32
Eindtijd:10-04-2016 om 20:32
jandnauta
08 apr. / 21:34
€ 100