In opdracht geveild:
(25-25-1)
Mooi portret van "Christi", die door Paul Citroen vaker is geportreteerd. Litho op mooi handgeschept papier.
Titel: Christi.
Jaartal: 1976
Afmetingen: 65cm x 50cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood en in de druk gesigneerd.
Ingelijst: Nee.
Oplage: 56/150
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker voor 10 euro (binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie:
Klik voor meer informatie over de kunstenaar op het tabblad van de kunstenaar, bovenaan deze beschrijving