Paul Citroen - Paul Citroen, zwart-wit litho, 3 portretten waaronder meisje met hoed - Verkocht

Paul Citroen, zwart-wit litho, 3 portretten waaronder meisje met hoed kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Citroen, zwart-wit litho, 3 portretten waaronder meisje met hoed kopen? Bied vanaf 35!Paul Citroen, zwart-wit litho, 3 portretten waaronder meisje met hoed kopen? Bied vanaf 35!
  • Paul Citroen (1896-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

80 bij 60 cm., handgesigneerd (denk ik), nr 80/100

Onbeschadigd, zonder lijst.