Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Affiches |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
The London Arts Gallery, Londres
Print at Imprimerie Arte
Signed in the plate
Original lithograph poster 1000 ex.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 29-11-2022 om 21:19 |
Eindtijd | 12-12-2022 om 19:15 |