Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978

Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!
Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!Pierre Alechinsky - litho ‘Invisible Flying Objects’ - 1978 kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Pierre Alechinsky (1927)
Jaartal1978
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Een zeer fraaie litho van Pierre Alechinsky uit 1978 ‘Invisible Flying Objects’.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 15/100.
Aan de achterzijde bestempeld door de uitgever.
De litho is in zeer goed conditie.

Sluit over 1d 19u 35m 39s
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieGorinchem, Nederland

Starttijd:22-07-2021 om 17:02
Eindtijd:05-08-2021 om 22:07