Zeer expressieve Litho van Pierre Alechinsky
Objets Volants, 1977
Dynamisch en speels werk waarin Alechinsky zijn kenmerkende lijnvoering en spontane beeldtaal combineert met een sterke grafische opbouw. Typisch voor zijn mature grafisch oeuvre.
Exemplaar 4/100
Handgesigneerd en genummerd in potlood
Originele litho
Ingelijst in mooie goedkleurige lijst met passe-partout,
In goede staat
Formaat blad (zichtbaar): 65 × 46 cm
Formaat met lijst: 79 × 59 cm
Omschrijving
Pierre Alechinsky (°1927), Belgisch kunstenaar en mede-oprichter van de CoBrA-beweging, staat bekend om zijn vrije, kalligrafische stijl en zijn brug tussen schilderkunst en grafiek. In Sans titre komt die benadering duidelijk naar voren: een levendig samenspel van lijn, beweging en verbeelding, waarin spontaniteit en beheersing elkaar in evenwicht houden. Een sterk en herkenbaar werk van een sleutelfiguur uit de naoorlogse Europese kunst.
Galry.eu is een online kunstgalerie gespecialiseerd in originele grafiek en multiples van moderne en hedendaagse kunstenaars.
Ontdek meer op https://galry.eu
Verzekerde verzending met track en trace.