Joyce van Rijn - Gouache uit 1974
Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pierre Alechinsky, Ets en aquatint, "Volcan de Nuit", 1972, nummer 74/100, 71 x 95 inclusief zilveren houten lijst, Wordt aangetekend verzonden ZONDER DE GLASPLAAT in verband met breuk. Kosten zijn wat hoger door grootte. Kan uiteraard gehaald worden. Of u regelt een koerier.
ZZBELTransport | |