Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Zeer goed.
Werk is zeer goed. Klein slingertje in de rand van de Passe-partout, zie foto | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 28-6-2022 om 22:57 |
Eindtijd | 8-7-2022 om 16:39 |