Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  maurice1968
FA. (1)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 48 cm (h x b)
Lijst50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23/100
Kunstwerk Poppe DAMAVE, titel "interieur". Fraaie voorstelling ingelijst in mooie degelijke lijst.

oplage 22/100. Afmeting (bxh) 68x50 cm, ingelijst achter glas. Vermoedelijk herdruk van ets op papier. Handgesigneerd.

Object verkeerd in goede staat

Starttijd:02-07-2022 om 13:22
Eindtijd:16-07-2022 om 22:30
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieSittard, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa