Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden

Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Poppe Damave is een bekend Haarlemse graficus. Bij zijn opleiding had hij o.a. les van Henri Boot en Kees Verwey.
Dit werk is een goed voorbeeld van de grote grafische mogelijkheden die de kunstenaar Damave heeft. Damave had een voorkeur voor alles dat varend was. Hij maakte meerdere reizen oa naar Zweden. Mooie zwarte lijst en perfecte ets.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Cruquius, Nederland
Binnen Nederland € 10,10
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Starttijd12-12-2023 om 16:20
Eindtijd26-12-2023 om 21:41
Openingsbod € 20
ObjectlocatieCruquius,  Nederland