Poppe Damave - Londen - aquarel - Verkocht

Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1357 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zichtmaat 12x23.5 cm.

Achter een dubbel passepartout en glas.
In een fraaie houten lijst (lichte schade).

In goede gebruikte staat.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-07-2022 om 12:21
Eindtijd:01-08-2022 om 20:06
kpeek
01 aug. / 19:58
€ 35