Poppe Damave - Normandië

Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!
  • Poppe Damave (1921-1988)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 13.5 cm (h x b)
Incl. lijst42.5 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets in blauwe tint, ingelijst in houten lijst met museumglas.
Periode onbekend.

Lijst vertoont enkele kleine beschadigingen.