Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Mooie compositie van Roger Chailloux, uitgegeven door Prent 190. Aquatint ets op dik geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1965) en genummerd (122/190). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 77cm x 56cm (blad), 64cm x 49cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 2-2-2021 om 15:23 |
Eindtijd | 6-11-2021 om 15:35 |