Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie gesigneerde zeefdruk van Sees Vlag uit 1971.
Titel: 'Bomen L'ile-Grande'
Afmetingen beeld: 40 cm x 55 cm
Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood door de kunstenaar.
Niet ingelijst.
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadsgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl.. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Dit werk heeft wel enkele sporen van vorige inlijsting. Lichte glooiiing, plooien en enkele scheurtjes aan de randen. Op te lossen met passepartout. Op de zeefdruk zelf, lichte kreukjes. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 27-1-2021 om 12:13 |
Eindtijd | 9-2-2021 om 20:53 |