950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | VI |
Jaartal: 1971
Oplage: VI(?)
Afmetingen beeld: 40 cm x 55 cm
Afmetingen van de lijst: 50 cm x 65 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeef druk op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Zeer goed
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadsgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl.. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 24-8-2019 om 19:25 |
Eindtijd | 30-8-2019 om 22:21 |