Theo Bitter - Theo Bitter Nieuwe Haagse School hotdruk in geringe oplage - Verkocht

Theo Bitter Nieuwe Haagse School hotdruk in geringe oplage kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Bitter Nieuwe Haagse School hotdruk in geringe oplage kopen? Bied vanaf 110!Theo Bitter Nieuwe Haagse School hotdruk in geringe oplage kopen? Bied vanaf 110!Theo Bitter Nieuwe Haagse School hotdruk in geringe oplage kopen? Bied vanaf 110!
  • Theo Bitter (1916-1994)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Houtdruk in een kleine oplage.

Handgesigneerd en genummerd in heel goede staat.

Niet ingelijst, afmetingen 34 bij 45 .

Oplagenr. !5/15

Met passe-partout verzending, kunstwerk is er niet in geplakt of zo.