Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho

Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
  • Toon Wegner (1926-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500

Het blad is in goede gebruikte staat. Verzending gerold in een koker.

Koppermaandag, de eerste maandag na Driekoningen (6 januari), is van oudsher een dag die men luierend en feestend doorbrengt (kopperen betekent ‘smullen’, ‘drinken’, ‘feestvieren’). De oudste berichten over koppermaandag dateren uit de eerste helft van de vijftiende eeuw, dus van vóór de uitvinding van de boekdrukkunst.
Werklieden uit allerlei ambachten gingen op koppermaandag langs de deuren om gegoede stadsgenoten een nieuwjaarswens toe te zingen of er een voor te dragen. Daar kregen ze dan wat geld voor.
Werklieden van het drukkersgilde lieten hun goede wensen vergezeld gaan van een fraaie rijmprent: de koppermaandagprent Deze traditie heeft zich tot de dag van vandaag voortgezet.

goede gebruikte staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00

Starttijd21-10-2023 om 20:24
Eindtijd5-11-2023 om 10:15
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland