| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | E.A |
Zeefdruk van Victor Vasarely. Oplage: E.A. Titel: Kek Egg II. Afmetingen blad: H65 x B52cm. Afmetingen voorstelling: H28 x B28cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
| Conditie | |||||||||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
| De voorstelling is in zeer goede staat. Op de randen(achterop), zitten plakresten van een vorige inlijsting. | |||||||||||
| Transport | |||||||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||||||||||
| Garantie | |||||||||||