Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 89/100 |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in zeer goede staat. Op de witte rand zitten wat kreukeltjes in de hoeken. OP de bovenrand zit een klein bruin vlekje. Al deze zaken vallen bij inlijsting onder de passe-partout. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 23-8-2020 om 0:22 |
Eindtijd | 28-8-2020 om 21:12 |