Willem Hussem - Compositie in blauw op zwart, zeefdruk - 1970 - Verkocht

Willem Hussem - Compositie in blauw op zwart, zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Hussem - Compositie in blauw op zwart, zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 250!Willem Hussem - Compositie in blauw op zwart, zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 250!Willem Hussem - Compositie in blauw op zwart, zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Willem Hussem (1900-1974)
Jaartal1970
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/60
IJzersterk, sprankelend werk van Willem Hussem, dat zeer zelden wordt aangeboden.  Het betreft hier nummer: 33/60. Afmetingen blad: H78 x b57cm. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd ('70). De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk heeft wat kleine kreukels op de witte rand en aan de onderzijde zitten, op de witte rand, wat plakresten van een vorige inlijsting.

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-04-2020 om 15:29
Eindtijd:13-04-2020 om 19:35
EnricoArt
13 apr. / 19:26
€ 250