14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
"Als ik schilder ben ik gelukkig."
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooie kleuren. Op de randen is afdruk van oud plakband te zien. Kan op verzoek tegen kostprijs van nieuwe passe partout en/of lijst worden voorzien. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 18-7-2021 om 22:13 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 22:01 |