Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
ARMANDO.
Mooie glicee van een schilderij met in door Armando niet vaak gebruikte kleuren.
Dit werk is wordt zeer zelden aangeboden.
Zeer fraaie glicee op handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 58 cm.
Afmetingen beeld: 47 x 47 cm.
Titel: Zurück.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd. Dit is nummer 28.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.
Starttijd | 15-11-2017 om 17:33 |
Eindtijd | 24-11-2017 om 20:33 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |