Corneille - litho: Rose Tropique - 1972
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fijnzinnige litho door Paul Citroen
Voorstelling van het portret van een Joods meisje
Losbladig, beeldmaat 30x22, bladmaat 42x31
Gesigneerd in potlood r.o. 'Paul Citroen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 11-12-2017 om 19:25 |
Eindtijd | 19-12-2017 om 20:25 |