Marius BAUER
Schilder, aquarellist, graficus, tekenaar
Geboren te Den Haag in 1867, overleden te Amsterdam in 1932.
Opleiding:
Marius Bauer heeft een opleiding genoten aan de Akademie van Beeldende Kunsten Den Haag.
Hij woonde en werkte in verschillende landen in Afrika, Azië en Europa.
Marius Bauer is een Nederlands orieëtalist, hij reisde veel naar Azië, Afrika Rusland etc. Maakte hier schetsen die hij thuis gebruikte voor een groot aantal werken. Zijn stijl was zowel impressionistisch als Haagse school. In zijn eigen tijd was Bauer een bekend kunstenaar, hij werd zelf vergeleken met de meesterschilder Rembrandt door zijn losse en vlotte manier van werken zowel in zijn etsen als aquarellen. Tegenwoordig is er weer veel aandacht voor het oriëntalisten, en hiermee ook voor het oeuvre van Marius Bauer.
Exposities en prijzen:
Marius Bauer in zijn tijd heeft vele prijzen gewonnen. Hieronder een kleine selectie: Meerdere prijzen van Akademie van Beeldende kunsten, te Den Haag Benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, 1901 Medaille 1e klasse Afdeling Schoone Kunsten, Wereldtentoonstelling, Antwerpen, 1894.
Door: Arthur Brouwers
Kunstveiling is hét platform waar u succesvol kunst van Marius Bauer verkoopt! Met een groot bereik aan kunstliefhebbers vindt u snel een koper voor het mooie kunstwerk van Marius Bauer dat u wilt verkopen. Wilt u meer lezen over het verkopen van kunst via Kunstveiling? Klik dan op de link en bekijk de stappen om zelf een online veiling aan te maken!
Verkoop kunst van Marius Bauer via het grootste veilingplatform in Nederland en Vlaanderen, gericht op het online kopen én verkopen van kunst, sieraden en design. Bent u lid van Kunstveiling, dan kunt u eenvoudig unieke kunst van Marius Bauer verkopen met uw persoonlijke Kunstveiling-account. Bij Kunstveiling betaalt u geen verkoperscommissie over succesvolle verkopen.
Online kunst verkopen van Marius Bauer en andere erkende kunstenaars is een spannend en dynamisch proces en kan snel resultaat geven. Met vele duizenden actieve kopers vindt u een groot en gevarieerd publiek voor kunstwerken van Marius Bauer die u via de veiling wilt verkopen. Bovendien biedt Kunstveiling de mogelijkheid om uw kunstwerken van Marius Bauer via de Veilingmeester te verkopen via de ontzamelservice. Wij nemen daarbij het werk rond de verkoop van uw Marius Bauer kunstwerken graag voor u uit handen.
Om kunst van Marius Bauer te verkopen via Kunstveiling, heeft u een account nodig. Hier maakt u eenvoudig een account aan. Lees voordat u kunst van Marius Bauer gaat verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door. Het te koop aanbieden van kunst van Marius Bauer via de online veiling werkt snel en eenvoudig. Via het formulier geeft u de specificaties van het kunstwerk van Marius Bauer op, waaronder de gebruikte techniek, afmetingen en een toelichting op de conditie. Daarnaast voegt u afbeeldingen van het kunstwerk van Marius Bauer toe. Voor tips voor het maken van sprekende foto’s, lees ook onze veilingtips. Tot slot geeft u een openingsbod op, en selecteert u de eindtijd van de veiling.
Na afloop van de veiling ontvangt u automatisch bericht met de gegevens van de winnende bieder zodat u de verkoop verder kunt afhandelen. Is het kunstwerk van Marius Bauer niet verkocht? Overweeg dan om het werk opnieuw aan te bieden en verlaag eventueel het openingsbod om de kans op een succesvolle verkoop van een kunstwerk van Marius Bauer te vergroten!
Heeft u een kunstwerk van Marius Bauer dat u graag wilt verkopen, maar twijfelt u over een passend openingsbod? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan bij onze Veilingmeesters. Zij geven u graag advies en een realistische waardeschatting van uw kunst van Marius Bauer. Meer informatie over het indienen van een online taxatieverzoek leest u door te klikken op de link.