Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1984 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
Karakteristieke compositie van Armando. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (65/125). In mint conditie.
Afmetingen: 50cm x 33cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 18-11-2021 om 10:59 |
Eindtijd | 1-1-2022 om 20:32 |