Armando - Abstracte compositie, litho

Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!
Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!Armando - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Karakteristieke compositie van Armando.  Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’84) en genummerd (65/125).  In mint conditie.

Afmetingen: 50cm x 33cm

Armando (1929-2018)

Alle items van deze kunstenaar(30)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
33 cm
50 cm
Starttijd:29-06-2022 om 10:24
Eindtijd:11-07-2022 om 19:33
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa