Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993

Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!
Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!Armando - handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993 kopen? Bied vanaf 600!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Topwerk van de hand van Armando.

De traptreden met daaromheen 'spatters van geel', erg fraai. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood door de kunstenaar.

Één van zijn allermooiste litho's in een passende lijst.

Het geheel verkeert in keurige conditie.

Gezien de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel heeft ophalen de voorkeur. Eventuele bezorging/verzending in overleg.