FA. (5)

Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50

Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50 kopen? Bied vanaf 425!
Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50 kopen? Bied vanaf 425!Armando - litho ‘Der Kopf Rot’ - 1991 - oplage 50 kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen160 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Zeer grote litho van Armando van maar liefst 160 x 120 cm, met zijn typische "Kopf" voorstelling.
Gezien het formaat heeft ophalen de voorkeur, maar het werk kan ook per koerier geleverd worden.

De litho is in goede conditie.

Armando (1929-2018)

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
120 cm
160 cm
Starttijd:21-06-2022 om 20:02
Eindtijd:01-07-2022 om 22:33
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier