Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage67/125
Litho  en tekst blad van Armando. Titel: het plechtige, het donkere. Inclusief tekstblad. Deze litho komt uit een map met zes litho's en zes begeleidende teksten van Armando. Nummer: 67/125. Jaar: 1984. Afmetingen blad: H50 x b32.5cm. Afmetingen voorstelling: H23 x b20cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

De voorstelling is in zeer goede staat.

Armando (1929-2018)

Alle items van deze kunstenaar(30)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
32.5 cm
50 cm
Starttijd:20-12-2021 om 17:25
Eindtijd:30-12-2021 om 19:05
Openingsbod€ 175
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland